Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Ekspansja naszych usług za oceanem trwa

Na początku tego roku gościliśmy w JCommerce przedstawicieli firmy z USA.

Odwiedzili nas: Vice President of Global Infrastructure,  Project Management Director oraz Sourcing Process Manager.  Celem wizyty było nawiązanie długofalowej współpracy w dostarczaniu usług IT w zakresie rozwoju, testów i utrzymania oprogramowania. Na spotkaniu omówione zostały procesy związane z przygotowaniem i nadzorowaniem pracy zespołu, który będzie dedykowany Klientowi. Skala przedsięwzięcia jest bardzo duża, dlatego spotkanie jak i etap inicjalnej współpracy został bardzo dokładnie przygotowany przez obie strony.

Podczas spotkania Klient zwrócił szczególną uwagę na elementy wyróżniające JCommerce, takie jak duże dooutświadczenie z zakresu procesów HR - pozyskiwanie i dostępność specjalistów IT w Polsce, lokalizację naszej głównej siedziby firmy (Europa centralna, 2 strategiczne lotniska w promieniu 50km) oraz jakość infrastruktury i zaplecza technicznego pozwalające na dynamiczny rozwój.

Spotkanie było szansą by kolejny raz nawiązać biznesowe relacje z Klientem zza oceanu. Co więcej, pokazuje, iż JCommerce staje się rozpoznawalną firmą globalnie. Poszukiwanie firm outsourcingowych w Europie przez klientów z USA motywuje nas do ciągłego poszerzania obszaru swojej działalności, stając się przy tym naturalnie firmą IT o zasięgu globalnym.

Powiązane aktualności

Trwają prace nad międzynarodowym raportem dotyczącym outsourcingu IT w Europie
JCommerce współpracuje od czerwca 2012 r. z Wydziałem Informatycznym Uniwersytetu w Bambergu (Niemcy) przy tworzeniu raportu dotyczącego podejścia do nearshoringu miedzy krajami z Zachodniej i Wschodniej Europy. Raport ma nakreślić korzyści jak i przeszkody w realizowaniu takiej formy współpracy między firmami z branży outsourcingu IT.

Skontaktuj się z nami