Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce stawia na przedsiębiorczość

JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu odbędzie się wizyta studyjna w JCommerce, której celem jest zapoznanie studentów z funkcjonowaniem firmy. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć jak pracują programiści JCommerce, a dodatkowo Prezes opowie im jak założyć, prowadzić i rozwijać firmę by odnieść sukces.

Projekt adresowany jest do studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego by, przy pomocy lokalnych przedsiębiorców, rozwijać kreatywność i poszerzać wiedzę dotyczącą prowadzenia biznesu. Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości akademickiej poprzez wsparcie doradczo-szkoleniowe i promocję idei przedsiębiorczości.

Powiązane aktualności

JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.
JCommerce zaprasza na bezpłatne spotkania z QlikView
Firma JCommerce, zaprasza osoby pełniące funkcje menadżerskie, na bezpłatne spotkania QlikTalk, podczas których zostaną zaprezentowane możliwości innowacyjnego narzędzia z obszaru Business Intelligence (BI) – platformy QlikView.
JCommerce partnerem QlikTech
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów firma JCommerce dołączyła do elitarnego grona partnerów firmy QlikTech w Polsce. Jako wiodący dostawca systemów Business Intelligence będzie mogła zaoferować swoim Klientom pełne spektrum najbardziej nowoczesnych narzędzi BI.  

Skontaktuj się z nami