Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na Outsourcing IT GigaCon 2012

JCommerce, jako główny uczestnik konferencji zorganizowanej przez GigaCon poświęconej outsourcingowi IT, serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w tym wydarzeniu dnia 12 grudnia 2012 roku w Warszawie.

 

Wydarzenie, które będzie miało miejsce w Hotelu Courtyard, będzie okazją dla wszystkich korzystających, bądź dopiero zainteresowanych usługami outsorcingu IT, by zdobyć informacje w zakresie innowacyjności, przygotowania firmy do wdrożenia systemów eHelpDesk, outsourcingu administratorów i monitoringu systemów informatycznych. Zostanie również wyjaśniona istota wolnego i otwartego outsourcingu oraz znaczenie outsourcingu data center. W części głównej konferencji zostaną omówione zagadnienia dotyczące:

 

- Call center/ contact center, usług telekomunikacyjnych
- Zarządzania współpracą outsourcingową, opłacalność ryzyka
- Kryterium doboru dostawcy
- Aspektów prawnych związanych z outsourcingiem IT
- Outsourcingu infrastruktury IT
- Outsourcingu kadry IT
- Outsourcingu sprzętu
- Outsourcingu wydruków, obsługa korespondencji
- Outsourcingu procesów biznesowych
- Outsourcingu data center
- Outsourcingu cloud computing

 

Wraz z rozszerzającym się zainteresowaniem dotyczącym outsourcingu IT, które jest skutkiem prognoz przewidujących wzrost zapotrzebowania na tego typu działalność, z chęcią zapraszamy Państwa do wspólnego udziału w wydarzeniu. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji miejsc online.

Powiązane aktualności

Trwają prace nad międzynarodowym raportem dotyczącym outsourcingu IT w Europie
JCommerce współpracuje od czerwca 2012 r. z Wydziałem Informatycznym Uniwersytetu w Bambergu (Niemcy) przy tworzeniu raportu dotyczącego podejścia do nearshoringu miedzy krajami z Zachodniej i Wschodniej Europy. Raport ma nakreślić korzyści jak i przeszkody w realizowaniu takiej formy współpracy między firmami z branży outsourcingu IT.
Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"
Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.  

Skontaktuj się z nami