Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"

Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.

 

Cykl rozwoju produktu szacowany jest na 1,5 roku. Projekt realizowany jest z wykorzystaniem metodyki Scrum (w skład zespołu projektowego wchodzi: właściciel produktu, Scrum Master i zespół Scrum). Nasz zespół Scrum obejmuje: developerów  Java  i JavaScript (Senior & Junior), inżynierów QA i specjalistę d/s dokumentacji.

 

Klient zdecydował, że zespół produkcyjny powinien dostarczyć na koniec każdego sprintu działającą i zdatną do użytku funkcjonalność.  Dostarczone funkcjonalności z ostatniego sprintu będą podlegać ocenie i zatwierdzeniu przez właściciela produktu (Product owner’a). Istotnym założeniem jest, że zespół JCommerce będzie brał czynny udział w procesie negocjacyjnym dotyczącym omówienia zakresu dostarczonych funkcjonalności produktu.

Powiązane aktualności

JCommerce na Outsourcing IT GigaCon 2012
JCommerce, jako główny uczestnik konferencji zorganizowanej przez GigaCon poświęconej outsourcingowi IT, serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w tym wydarzeniu dnia 12 grudnia 2012 roku w Warszawie.

Skontaktuj się z nami