Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce SA w pierwszej dziesiątce firm oferujących systemy Business Intelligence, aplikacje webowe i mobilne w Polsce

Według najnowszej edycji Raportu Computerworld TOP 200 firma JCommerce SA zalicza się do grupy prężnie rozwijających się spółek polskiego sektora IT.

 

Na najwyższe uznanie zasługuje 6 miejsce w rankingu producentów aplikacji mobilnych, 8 miejsce na liście dostawców aplikacji webowych i portali internetowych oraz 9 miejsce w rankingu największych dostawców systemów Business Intelligence w Polsce w 2011 roku, a także:

- 24 pozycja (82 % wzrostu) w rankingu wzrostu przychodów w latach 2010 – 2011
- 46 pozycja na liście producentów oprogramowania na zamówienie
- 51 pozycja pod względem przychodów z eksportu.

 

Raport_Computerworld_TOP200Raport Computerworld TOP200 tworzony jest od 1992 roku i stanowi najpełniejsze opracowanie na temat polskiego rynku teleinformatycznego. Zawiera on szczegółowe dane finansowe, informacje rynkowe i komentarze analityków dotyczące ok. 400 dostawców nowoczesnych technologii. Najnowsza edycja powstała na podstawie danych z 2011 roku w oparciu o metodologię, opracowaną we współpracy z firmą analityczną IDC.

Kompletny raport o firmie JCommerce dostępny tutaj.


 

 

 

  

 

 

 

 


 

 

 

Powiązane aktualności

Tworzymy centrum outsourcingu usług IT
JCommerce stała się strategicznym partnerem belgijskiej grupy medialnej, dla której w ramach realizacji umowy ramowej tworzy centrum outsourcingu usług IT.  

Skontaktuj się z nami