Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Nearshoring – tematem projektu badawczego JCommerce i Uniwersytetu w Bambergu

Katedra Systemów i Usług Informatycznych Uniwersytetu w Bambergu (Niemcy) zaprosiła JCommerce do projektu badawczego, mającego za zadanie zbadanie czynników sukcesu relacji między firmami Europy Środkowowschodniej i Zachodniej współpracującymi w zakresie usług outsourcingu IT.

 

Logo-Uni-Bamberg

Celem projektu jest uzyskanie informacji, jakie konkretne wyzwania (np. komunikacja, transfer wiedzy, różnice kulturowe, odległość geograficzna) powstają we wzajemnych stosunkach między stronami i jak za pomocą odpowiednich środków zarządczych im sprostać. Rezultatem badań, które zakończa się pod koniec bieżącego roku będzie benchmarking w zakresie indywidualnej analizy porównawczej.

 

Więcej informacji na temat projektu na naszym blogu. 


 

 

 

  

 

 

 

 


 

 

 

Powiązane aktualności

Trwają prace nad międzynarodowym raportem dotyczącym outsourcingu IT w Europie
JCommerce współpracuje od czerwca 2012 r. z Wydziałem Informatycznym Uniwersytetu w Bambergu (Niemcy) przy tworzeniu raportu dotyczącego podejścia do nearshoringu miedzy krajami z Zachodniej i Wschodniej Europy. Raport ma nakreślić korzyści jak i przeszkody w realizowaniu takiej formy współpracy między firmami z branży outsourcingu IT.

Skontaktuj się z nami