Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Tworzymy centrum outsourcingu usług IT

JCommerce stała się strategicznym partnerem belgijskiej grupy medialnej, dla której
w ramach realizacji umowy ramowej tworzy centrum outsourcingu usług IT.

 

Współpraca rozpocznie się od realizacji projektów IT dedykowanych najważniejszym wydarzeniom sportowym w tym roku  tj. Tour De France, EURO2012 oraz Igrzyskom Olimpijskim w Londynie. JCommerce będzie wspierać Klienta w rozwoju aplikacji mobilnych na platformę iOS i Android, budować kompetencyjne centrum wsparcia dla aplikacji opartych o technologie J2EE oraz rozwijać dział testów dedykowanych dla wszystkich aplikacji i systemów Klienta.

 

 


 

 

 

Powiązane aktualności

Aplikacja mobilna dla MinHolder
Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

Skontaktuj się z nami