Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wdrożenie aplikacji wspierającej wewnętrzne procesy w ING Banku Śląskim

Z końcem listopada firma JCommerce zakończyła wdrożenie aplikacji wspierającej wewnętrzne procesy w ING Banku Śląskim. System wykonywany został
z wykorzystaniem technologii J2EE i Oracle Warehouse Builder. Warstwa raportowa systemu zrealizowana została w IBM Cognos Business Intelligence.

 

Dzięki wdrożeniu dedykowanej aplikacji została zapewniona pełna i przejrzysta wizualizacja procesów w sieci oddziałów z podziałem na kilkanaście regionów Polski. Szybko osiągalna możliwość przekrojowej analizy danych zapewnia dostęp do spójnych i wiarygodnych informacji, na podstawie których można podjąć właściwe decyzje i działania. System jest zintegrowany z hurtownią danych, z której za pomocą procesów ETL-owych pobierane są pożądane dane. Sprawny dostęp do informacji, raportów i analiz umożliwia natomiast zastosowane narzędzie - IBM Cognos Express.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami