Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Budujemy platformę Self Service Business Intelligence

Podczas tegorocznej konferencji Microsoft Partner Strategy Conference 2011 w Jachrance, nasz specjalista BI – Michał Noworyta – podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu wykorzystania narzędzi Microsoft (Report Builder i PowerPivot) do budowy platformy Business Intelligence. Serdecznie zapraszamy na jego sesję warsztatową, która odbędzie się w drugim dniu konferencji, czyli 25.10.2011.

Sama konferencja jest okazją do przedstawienia aktualnej strategii Microsoft Sp. z o.o. i określenia obszarów inwestycji. Firma posiada na rynku dojrzałą ofertę produktów, zarówno w modelu tradycyjnym, jak i w postaci usług z chmury. Microsoft chce wspierać swoich partnerów biznesowych w procesach takich jak cloud computing czy ujednolicona komunikacja, dlatego też firmy partnerskie, które będą inwestować w kompetencje w obszarach określonych przez Microsoft, jako strategiczne, będą mogły korzystać z dedykowanych funduszy.

W trakcie konferencji zostaną również zaprezentowane programy wsparcia sprzedaży.

microsoft_partner_strategy_conference          

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami