Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Usługi Business Intelligence i .NET dla eSKY.pl

W sierpniu rozpoczęliśmy realizację dwóch projektów dla lidera branży e-turystyki
w Polsce.

Pierwszy z nich to analiza i projekt hurtowni danych systemów sprzedażowo-finansowych, drugi natomiast to zestaw aplikacji do zarządzania danymi dostarczonymi przez touroperatorów, który powstaje w oparciu o technologie Windows Forms, Web Services, SQL Server i jest wykorzystywany przez pracowników firmy.

esky_logoeSKY.pl to działające od siedmiu lat Internetowe Centrum Podróży, którego celem jest zapewnienie Klientom szeroko rozumianej pomocy w podróży. W portfolio firmy znajdują się wszystkie produkty potrzebne do zorganizowania wyjazdu: od biletów lotniczych (linii regularnych i tanich), poprzez hotele, ubezpieczenia i wczasy. eSKY.pl ma w ofercie także usługi zupełnie unikalne takie jak: możliwość rezerwacji lotu czarterowego czy biletu na europejskie koleje. Do spółki należy prawie 50 proc. polskiego rynku agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych. Jest ona również członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). eSKY.pl posiada dwa zagraniczne serwisy siostrzane: w Bułgarii i Rumunii. 

Powiązane aktualności

Analiza biznesowa pod implementację nowej hurtowni danych
Firma JCommerce rozpoczęła analizę biznesową pod implementację nowej hurtowni danych w Squared Financial Ltd – niezależnej firmie brokerskiej z siedzibą w Dublinie, nadzorowanej przez Central Bank of Ireland.
Wdrożenie aplikacji wspierającej wewnętrzne procesy w ING Banku Śląskim
Z końcem listopada firma JCommerce zakończyła wdrożenie aplikacji wspierającej wewnętrzne procesy w ING Banku Śląskim. System wykonywany został z wykorzystaniem technologii J2EE i Oracle Warehouse Builder. Warstwa raportowa systemu zrealizowana została w IBM Cognos Business Intelligence.  

Skontaktuj się z nami