Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wakacyjne praktyki w Javie w JCommerce!

JCommerce rusza z programem 3-miesięcznych praktyk skierowanych do osób, które chcą rozwijać swoją karierę jako Java Developer. Dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia!

Pełnowymiarowe praktyki wakacyjne będą trwać 3 miesiące i odbywać się będą w 4 naszych biurach: w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie i Katowicach. Łącznie wybierzemy 7 praktykantów.

Podczas bezpłatnych praktyk pod okiem dedykowanych mentorów uczestnicy poznają najlepsze techniki tworzenia oprogramowania, nowe technologie i wzorce projektowe. Dowiedzą się też, jak wygląda praca w Scrumie, czyli zwinnej metodyce zarządzania projektami.

Praktykanci dołączą do zespołu developerów pracujących w wewnętrznym projekcie JCommerce, polegającym na stworzeniu aplikacji webowej.
Od kandydatów oczekujemy znajomości Java SE 8+, SQL i angielskiego na poziomie min. B1.

Praktyki rozpoczną się 1 lipca, a na zgłoszenia czekamy do 30 maja.

Aplikuj!

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami