Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Usługi outsourcingowe dla klienta dostarczającego narzędzia CRM

JCommerce nawiązało współpracę outsourcingową z brytyjską firmą dostarczającą rozwiązania IT do zarządzania relacjami z klientami. 


Wraz ze wzrostem liczby wdrożeń systemu pojawiła się konieczność rozszerzenia istniejącego zespołu klienta. JCommerce zapewnia wsparcie specjalistów IT w modelu team extension – zajmują się oni rozwojem rozszerzeń PHP dla webowego systemu CRM. Są to rozwiązania dedykowane, dostarczane z myślą o konkretnych biznesowych użytkownikach systemu naszego klienta, umożliwiające im optymalizację przepływu pracy. Rozszerzenia PHP pozwalają na dostosowanie istniejącego narzędzia CRM do konkretnych potrzeb, bez konieczności wprowadzania zmian w samym systemie. Zadania specjalistów z JCommerce:

  • pisanie specyfikacji funkcjonalnych i projektowych,
  • opracowanie specyfikacji testów systemu,
  • rozwój kodu,
  • testowanie rozwiązania,
  • usunięcie usterek stwierdzonych podczas testów.​

Klient JCommerce dostarcza rozwiązania z zakresu Customer Relationship Management i Marketing Automation, pozwalające na wsparcie wielu obszarów biznesu, takich jak sprzedaż, marketing, zarządzanie zamówieniami czy obsługa klienta.

Powiązane aktualności

Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"
Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.  

Skontaktuj się z nami