Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Odwiedź nas na konferencji GeeCON 2019!

15-17 maja w przyjdź na stoisko JCommerce w Krakowie i sprawdź się w Javie. GeeCON to jedna z największych konferencji poświęconych Javie i JVM. 

GeeCON to idealne miejsce do poszerzenia wiedzy, ale też wymiany doświadczeń z innymi specjalistami. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie przy pysznej, świeżo parzonej kawie będzie można porozmawiać z naszymi programistami o aktualnie realizowanych projektach.

Dla osób, które chcą się sprawdzić w Javie, przygotowaliśmy też konkurs, w którym codziennie do wygrania jest głośnik Google Home Mini. Wystarczy szybko i poprawnie odpowiedzieć na 5 pytań.

Oprócz tego czekają na Was liczne gadżety i limitowana wersja koszulek, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

Do zobaczenia! 

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami