Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Spotkaj się z nami podczas Jamf Nation Roadshow w Londynie!

Anna Valkenburg, International Business Development Manager w JCommerce, 17 maja weźmie udział w Jamf Nation Roadshow w Londynie.

Jamf Nation Roadshow to jednodniowe wydarzenie skierowane do klientów i partnerów Jamf w Europie, którzy na co dzień używają oprogramowania firmy do zarządzania urządzeniami Apple. Celem konferencji jest wymiana wiedzy eksperckiej oraz doświadczeń w zarządzaniu i korzystaniu z oprogramowania Jamf Pro.

Prelegenci skupią się na tematach związanych z najlepszymi praktykami dotyczącymi zarządzania komputerami Mac, iPhone'ami i iPadami w organizacji, wdrażaniem dowolnej ilości urządzeń Apple w firmie czy pewnych i skutecznych zabezpieczeniach ekosystemu Apple.

JCommerce oferuje usługi zarządzania urządzeniami Apple, a nasi administratorzy macOS dostarczają kompleksowe wsparcie we wdrożeniu i zarządzaniu urządzeniami oraz aplikacjami firmy Apple za pomocą systemów firmy Jamf (Jamf Pro). Wydarzenie będzie dla nas zatem okazją do networkingu, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zaproponowania naszych usług firmom, które poszukują zaufanego partnera w zarządzaniu urządzeniami Apple.

W londyńskim Jamf Nation Roadshow weźmie udział Anna Valkenburg z JCommerce. Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem podczas konferencji, skontaktuj się z Anną za pośrednictwem LinkedIn.

Powiązane aktualności

Odwiedź nas na konferencji GeeCON 2019!
15-17 maja w przyjdź na stoisko JCommerce w Krakowie i sprawdź się w Javie. GeeCON to jedna z największych konferencji poświęconych Javie i JVM. 

Skontaktuj się z nami