Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Anna Valkenburg z JCommerce na Command-IT w Paryżu

15-16 maja w Paryżu odbędzie się Command-IT, konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z pracą na urządzeniach Apple. Weźmie w niej udział Anna Valkenburg z JCommerce.

Command-IT to jedyny na świecie event dedykowany firmom frankofońskim pracującym na urządzeniach Apple. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń osób, które zarządzają sprzętem Apple w firmach oraz pracują na tych urządzeniach. W 2018 roku miała miejsce pierwsza edycja tego francuskojęzycznego wydarzenia skierowanego do administratorów Apple. 

Command-IT w Paryżu to dla JCommerce doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, networkingu, wymiany doświadczeń, a także poznania problemów, z którymi borykają się firmy w związku z zarządzaniem urządzeniami Apple.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z JCommerce w zakresie zarządzania infrastrukturą Apple w firmach zapraszamy do kontaktu z Anną Valkenburg, International Business Development Managerem, za pośrednictwem LinkedIn, aby umówić się na spotkanie w trakcie Command-IT w Paryżu.

Powiązane aktualności

Odwiedź nas na konferencji GeeCON 2019!
15-17 maja w przyjdź na stoisko JCommerce w Krakowie i sprawdź się w Javie. GeeCON to jedna z największych konferencji poświęconych Javie i JVM. 

Skontaktuj się z nami