Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na konferencji Internet of Things World w Santa Clara

13-16 maja 2019 odbywa się konferencja Internet of Things World w Santa Clara, gromadząca przedstawicieli firm z całego świata. JCommerce będzie jednym z wystawców.

Internet of Things World w Santa Clara w Stanach Zjednoczonych to największe wydarzenie tego typu, skupiające cały świat IT zainteresowany najnowszymi technologiami w obszarze Internetu Rzeczy. 4 dni w Santa Clara będą okazją dla ponad 12 000 uczestników, by wziąć udział w konferencjach, warsztatach i spotkaniach – wszystko, by dowiedzieć się więcej o Internecie Rzeczy, który już zmienia naszą rzeczywistość. Na konferencji Internet of Things World dowiemy się więcej m.in. o idei inteligentnych miast i domów, nowoczesnych systemach transportowych, zastosowaniach Internetu Rzeczy w przemyśle oraz poznamy standardy bezpieczeństwa IoT.

Konferencja Internet of Things World to również okazja, by odwiedzić stoiska światowych wystawców oraz wymienić doświadczenia i nawiązać kontakty biznesowe.  JCommerce w Santa Clara będą reprezentowali:

• Anna Nowicka, Business Development Manager
• Przemysław Nowakowski, Marketing Specialist
• Igor Karkoszka, Agile Coach

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do spotkania na stanowisku JCommerce: Santa Clara Convention Center, stanowisko numer 1709, oraz do kontaktu za pośrednictwem strony poświęconej wydarzeniu.

Powiązane aktualności

Odwiedź nas na konferencji GeeCON 2019!
15-17 maja w przyjdź na stoisko JCommerce w Krakowie i sprawdź się w Javie. GeeCON to jedna z największych konferencji poświęconych Javie i JVM. 

Skontaktuj się z nami