Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Zmiany w modelu licencjonowania Qlik Sense i QlikView

Rok 2019 przyniósł nam nowości w obszarze licencjonowania produktów firmy Qlik. Model subskrypcyjny zastępuje wcześniejszy model licencji wieczystych.

Aby lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, oferując elastyczne warunki i ceny oparte na wolumenach, Qlik przechodzi z tradycyjnego systemu licencji wieczystych na bardziej elastyczny model subskrypcyjny. Wszystkie produkty marki Qlik są od teraz dostępne w modelu subskrypcji – zmiana ta dotyczy wszystkich nowych klientów oraz nowych instancji produktów firmy Qlik. Obecni klienci, którzy zakupili wieczyste licencje, mogą nadal je rozszerzać lub mają możliwość zamienić je na subskrypcje.

Zmiana modelu licencjonowania wchodzi w życie z dniem publikacji. Oznacza to, że od teraz wszyscy nowi klienci, którzy kupują produkty firmy Qlik, nie będą już musieli ponosić początkowych większych kosztów zakupu wieczystych licencji, lecz uiszczą jedynie regularną roczną opłatę za subskrypcje licencji, z których faktycznie korzystają. Poza nowym modelem licencjonowania nie ma dalszych zmian – Qlik nadal może być wdrażany online lub on-premises, zgodnie z potrzebami i środkami klienta.

Licencje w formie subskrypcji uprawniają właściciela do wszystkich aktualizacji oraz otrzymywania wsparcia technicznego.

Powiązane aktualności

Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.
JCommerce wśród ekspertów Qlik Sense
Specjaliści JCommerce znajdą się w gronie prelegentów wydarzenia Dzień z Qlik Sense, które odbędzie się 18 marca w Pin Up Studio w Warszawie.
JCommerce partnerem Kongresu Business Intelligence
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem VIII Kongresu Business Intelligence, który odbędzie się już 9-10 kwietnia 2014 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Skontaktuj się z nami