Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca outsourcingowa z klientem z obszaru AR

JCommerce nawiązało współpracę outsourcingową z firmą wykorzystującą rozwiązania rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Naszą rolą jest rozwój aplikacji mobilnej i webowej klienta.

Klient jest aktualnie w trakcie unowocześniania swojej aplikacji mobilnej i webowej oraz przenoszenia platformy i usług do chmury. Projekt realizowany we współpracy z JCommerce ma na celu rozwój API, z którym komunikuje się aplikacja mobilna iOS oraz aplikacja webowa służąca do zarządzania systemem klienta – jej rozwój jest także celem współpracy outsourcingowej. Dodatkowo rolą naszych specjalistów jest przygotowanie rozwiązań do hostowania w chmurze.

Klient JCommerce wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki której na obraz z kamery użytkownika nakładane są znaczniki wyróżniające interesujące go miejsca: jak kawiarnie, centra handlowe czy miejsca parkingowe. Co ważne, rozwiązanie klienta oparte na rozszerzonej rzeczywistości może być wykorzystywane nie tylko w sektorze rozrywki, lecz także stać się przydatnym narzędziem w biznesie, umożliwiając firmom oznaczanie swoich usług w wybranych przez siebie miejscach.

Powiązane aktualności

Wakacyjne praktyki w Javie w JCommerce!
JCommerce rusza z programem 3-miesięcznych praktyk skierowanych do osób, które chcą rozwijać swoją karierę jako Java Developer. Dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia!

Skontaktuj się z nami