Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Justyna Mikołajczyk z JCommerce na InternetRetailing EXPO

3-4 kwietnia 2019 w Birmingham odbywają się targi branży e-commerce. W wydarzeniu weźmie udział Justyna Mikołajczyk, international business manager z JCommerce.

InternetRetailing EXPO 2019 to prawdziwa kopalnia wiedzy sprzedażowej. Ponad 150 wiodących wystawców i przeszło 100 prelegentów, liczne wykłady, konferencje oraz prezentacje najnowszych technologii. Wydarzenie daje możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi m.in. w obszarach marketingu, automatyzacji sprzedaży czy AI oraz zdobycia praktycznej wiedzy w trakcie warsztatów. IRX 2019 w Birmingham to nie tylko dwa dni wypełnione wydarzeniami e-commerce, lecz również okazja do networkingu, znalezienia partnerów biznesowych i wymiany doświadczeń.

W IRX EXPO 2019 weźmie udział Justyna Mikołajczyk, international business manager z JCommerce, dla której będzie to okazja nawiązania kontaktów biznesowych i zapoznania się z innowacyjnymi technologiami.

Skontaktuj się z Justyną za pośrednictwem LinkedIn, aby umówić się na spotkanie w trakcie InternetRetailing EXPO.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami