Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Zespół JCommerce na GISEC w Dubaju!

Zespół JCommerce weźmie udział w targach GISEC w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wiodącym tematem będzie bezpieczeństwo cybernetyczne. Wydarzenie co roku przyciąga ponad 12.000 liderów z branży IT.

Targi GISEC odbędą się w dniach 1-3 kwietnia 2019 w Dubai World Trade Center, najbardziej monumentalnym kompleksie biznesowym w Dubaju. Tematem tegorocznych targów będzie ogólnoświatowe bezpieczeństwo cybernetyczne. W siódmej edycji GISEC weźmie udział aż 7.000 specjalistów do spraw bezpieczeństwa. Targi są współorganizowane przez IoTX and Future Blockchain Summit, co jest gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego i technologicznego prezentowanych tutaj zagadnień. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga co roku ponad 12.000 liderów z branży IT.

Celem targów GISEC jest zaprezentowanie firm oferujących najbardziej innowacyjne rozwiązania zagrożeń cybernetycznych. Kwestie bezpieczeństwa cybernetycznego są kluczowe nie tylko dla ochrony, ale także dla rozwoju firm, niezależnie od tego, w jakiej branży działają.

Dla JCommerce GISEC w Dubaju to możliwość networkingu z przedstawicielami branży oraz okazja do spotkania firm, które poszukują doświadczonego partnera w projektach związanych z mikroserwisami, technologią Java, DevOps czy .Net, a także Industry 4.0 oraz Smart City.

Wszystkie firmy zainteresowane bezpieczeństwem swoich systemów biznesowych, a także współpracą w zakresie rozwoju oprogramowania, zapraszamy do wizyty na stanowisku JCommerce z numerem 21 lub do kontaktu przez stronę jcommerce.eu/event.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami