Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Adrian Walaszek z JCommerce na ITechDay 2019

Adrian Walaszek, Apple Systems Administratror z JCommerce, był prelegentem podczas ostatniej edycji konferencji iTechDay 2019, która odbyła się w Warszawie 7 marca.

ITechDay to konferencja organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW), która organizowana jest już od 2009 roku. W tym roku patronem honorowym wydarzenia zostało Ministerstwo Obrony Narodowej, a wśród partnerów konferencji znalazły się takie firmy jak Microsoft, HP, Dell czy Kingston.

Jednym z partnerów medialnych jest także grupa MacAdmins meetup z Katowic, której współzałożycielem jest Adrian Walaszek.

Tematami iTechDay 2019 były między innymi takie zagadnienia jak:

  • rozwiązania chmury publicznej i prywatnej
  • bezpieczne gromadzenie i przechowywanie danych
  • konfiguracja i zarządzanie urządzeniami mobilnymi
  • zapewnienie wysokiej dostępności
  • automatyzacja zadań w środowiskach IT
  • analiza i ocena zabezpieczeń infrastruktury IT

Temat prelekcji Adriana, którą poprowadził wspólnie z Pawłem Kopoczem z firmy Jamf, brzmiał "Komputery Mac w środowiskach zorientowanych na PC."

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami