Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na festiwalu SXSW w Austin, USA, 8-16 marca 2019

JCommerce weźmie udział w targach SXSW, składających się z festiwali i konferencji mediowych, filmowych i muzycznych, których wspólnym mianownikiem są nowoczesne technologie.

SXSW, czyli South by Southwest, to wydarzenie, składające się z kilku równocześnie odbywających się festiwali, konferencji i imprez towarzyszących, które od 1987 roku organizowane są w połowie marca w Austin w Teksasie, w Stanach Zjednoczonych. Jednym z kluczowych tematów SXSW są co roku najnowsze trendy technologiczne oraz ich wpływ na ludzi i kulturę.

W 2019 roku organizatorzy SXSW wskazali między innymi następujące trendy i tematy na 2019 rok:

  • Blockchain tworzy Sieć 3.0 (Blockchain is Building Web 3.0)
  • Wyzwania ery cyfrowej nieufności (Conquering an Era of Digital Distrust)
  • Ewolucja transportu i logistyki (Evolution of Transportation and Delivery)
  • Kreowanie miejsc pracy i przyszłość pracy (Job Design and the Future of Work)
  • Szybki rozwój usług subskrypcyjnych (Rapid Rise of Subscription Services)
  • Żyjemy w rzeczywistości mieszanej (XR – cross reality) (XR Is Now)

Zespół JCommerce, w tym Prezes Piotr Zyguła, będą podczas targów spotykali się z uczestnikami SXSW, którym zaprezentują możliwości współpracy w zakresie rozwoju oprogramowania, a także usług Apple Professional Services czy Testing as a Service.

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem podczas SXSW, skontaktuj się z Piotrem Zygułą przez LinkedIn.

Powiązane aktualności

Adrian Walaszek z JCommerce na ITechDay 2019
Adrian Walaszek, Apple Systems Administratror z JCommerce, był prelegentem podczas ostatniej edycji konferencji iTechDay 2019, która odbyła się w Warszawie 7 marca.

Skontaktuj się z nami