Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca w zakresie outsourcingu programistów z brytyjską firmą konsultingową

JCommerce rozpoczęło współpracę outsourcingową w modelu team leasing z liderem usług informatycznych z Wielkiej Brytanii.

Zespół projektowy z JCommerce realizuje pełen zakres prac związanych z utrzymaniem i rozwojem środowiska systemu Microsoft Dynamics CRM. W szczególności jest to rozwój oraz tworzenie dedykowanych komponentów oraz integracja z zewnętrznymi systemami.

Zespół składa się z .NET developerów i testerów oprogramowania. Projekt zakłada ścisłą współpracę z zespołem klienta oraz zespołem klienta docelowego, dla którego rozwijane jest rozwiązanie.

Firma, z którą rozpoczęliśmy współpracę, świadczy usługi i serwisy z zakresu usług IT, w tym usług zintegrowanego marketingu, doradztwa technologicznego i sieciowego, a także planowania lokalizacji. Działa zarówno na rynku publicznym, jak i prywatnym, dostarcza dedykowane systemy i aplikacje, a także utrzymuje rozwiązania dla swoich klientów.

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.

Skontaktuj się z nami