Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na DIGITAL FUTUREcongress we Frankfurcie nad Menem 14 lutego

Mateusz Skowroński, International Business Development Manager z JCommerce, weźmie udział w konferencji DIGITAL FUTUREcongress 14 lutego we Frankfurcie nad Menem.

DIGITAL FUTUREcongress to jedne z największych targów na temat digitalizacji w Niemczech, które w tym roku odbywają się po raz pierwszy w Centrum Kongresowym we Frankfurcie nad Menem. W kongresie, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Odkryj biznes 4.0" weźmie udział ponad 140 wystawców i 50 prelegentów.

Kongres podzielony został na 5 obszarów tematycznych:

  1. Marketing online i sprzedaż
  2. Optymalizacja procesów i infrastruktura IT
  3. Praca 4.0 – Nowe środowiska pracy HR, myślenie o przyszłości
  4. Cyberbezpieczeństwo i ochrona danych
  5. Zarządzanie i transformacja

Firmy poszukujące partnera technologicznego w obszarze IT, doświadczonego w projektach związanych z mikroserwisami, technologią Java, DevOps czy .NET, zachęcamy do spotkania się z Mateuszem, który podzieli się doświadczeniem JCommerce i odpowie na wszystkie pytania.

W celu umówienia spotkania, prosimy o wysłanie e-maila na adres: mateusz.skowronski@jcommerce.pl.

Skontaktuj się z nami