Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Rozpoczęcie współpracy z CRIF, globalnym dostawcą informacji kredytowej

JCommerce rozpoczęło dostarczanie usług outsourcingu IT w ramach współpracy z firmą CRIF, globalnym liderem w dostarczaniu informacji kredytowej.

Celem współpracy jest wsparcie w rozwoju autorskiego rozwiązania informatycznego klienta, które służy do systemowego i zautomatyzowanego zarządzania ryzykiem kredytowym. Klient przeprowadza aktualnie migrację systemu na nową platformę i zmienia jego architekturę. Programiści JCommerce odpowiedzialni są zarówno za tworzenie nowych modułów wraz z doborem odpowiednich technologii i architektury, jak i za wsparcie w prowadzonej migracji systemu.

Współpraca outsourcingowa oparta jest na modelu team extension, a projekty prowadzone są w metodologii Scrum, dzięki czemu możliwe jest sprawne realizowanie zadań, pomimo znacznego rozproszenia członków zespołów, którzy w większości pracują zdalnie. W celu usprawnienia współpracy organizowane są regularne spotkania u klienta, które odbywają się z częstotliwością co 1-2 sprinty.

Firma CRIF to wiodący dostawca informacji kredytowej oraz jeden z kluczowych dostawców zintegrowanych usług i rozwiązań z zakresu informacji biznesowej, handlowej oraz zarządzania ryzykiem. Działa w 30 krajach i mając zatrudnionych ponad 4 tys. pracowników. W Polsce firma jest wyłącznym akcjonariuszem Krajowego Biura Informacji Gospodarczej. 

Powiązane aktualności

Specjaliści JCommerce docenieni w Belgii
Przez ostatnie kilka lat programiści JCommerce z działu Java są zaangażowani w realizację międzynarodowego projektu, w ramach którego stworzona została aplikacja poświęcona Tour de France.

Skontaktuj się z nami