Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce wysoko w 8 rankingach na portalu Clutch

Pierwsze miejsce w rankingu Top Data Analytics Companies in Poland oraz wysokie pozycje w innych rankingach na portalu Clutch to bardzo dobry początek roku dla JCommerce.

Platforma Clutch to portal dedykowany dla branży B2B, na którym klienci mogą ocenić współpracę oraz wyrazić swoją opinię na temat realizacji danego projektu. Dzięki zebranym danym platforma Clutch tworzy zestawienia, które mają ułatwić firmom poszukującym partnera, dokonanie najlepszego wyboru.

Dzięki bardzo dobrym ocenom, JCommerce zajęło wysokie pozycje aż w 8 rankingach, w tym 1 miejsce w zestawieniu Top Data Analytics Companies in Poland.

Dodatkowo JCommerce zajęło wysokie 7. miejsce na liście Top IT Outsourcing Companies in Poland, 11. w rankingu Top IT Outsourcing Companies, 16. w rankingu Top Staff Augmentation Services oraz 17. w Top Custom Software Developers in Poland.

Kolejnym sukcesem jest również wysoka pozycja w zestawieniu 800 firm Top B2B Service Providers in Poland, w którym JCommerce zajęło 55. miejsce.

JCommerce wymieniono również w rankingu Clutch, w którym wskazano Globalnych Liderów w 2018 roku w kategorii IT and Business Service Companies. Nasza firma zajęła również 590. miejsce w rankingu Clutch 1000. Na liście tej znajduje się 1000 firm z sektora B2B z całego świata, najwyżej ocenionych przez klientów, jak również ocenionych za pomocą portfolio i reputacji marki w sieci.

Loga jpro

 

screen JPro

Powiązane aktualności

Rozwijamy aplikację mobilną na iOS dla Uniwersytetu Londyńskiego
Na początku kwietnia rozpoczęliśmy prace projektowe dotyczące rozwoju części funkcjonalnej aplikacji mobilnej na system iOS. Rozwiązanie ma korzystać z spersonalizowanych danych psychometrycznych do tworzenia dedykowanych informacji dla użytkowników.
Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.

Skontaktuj się z nami