Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Pomoc dla ośrodka rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci w Bytomiu

Organizujemy akcję pomocy dla Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Bytomiu, z którym przygotowaliśmy tegoroczny kalendarz JCommerce.

W 2019 roku bohaterami kalendarza JCommerce, który przygotowaliśmy razem z Fundacją Petralana, są podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Bytomiu. Podczas warsztatów terapii zajęciowej dzieci i dorośli podopieczni nadali barwę czarno-białym zdjęciom najbardziej rozpoznawalnych obiektów na Górnym Śląsku, takim jak Kopalnia Guido w Zabrzu, Elektrownia w Czeladzi, Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich czy Kopalnia Węgla Kamiennego „Gliwice”. Prace te zostały następnie opublikowane w kalendarzu „Śląsk nie jest czarno-biały”, które jak co roku rozesłaliśmy do naszych klientów oraz partnerów w Polsce i za granicą. Dochód z kalendarza został przekazany przez Fundację Petralana niewidzącym i niesłyszącym braciom Bartoszowi i Łukaszowi Jaszczurom. Pomysłodawcą i wydawcą kalendarza jest Grupa Infomax z Katowic, a w pomoc w przygotowaniu jego angielskiej wersji włączył się Andy Gillin z firmy Dynamic English w Katowicach. 

Widząc bezinteresowne zaangażowanie podopiecznych i pracowników Ośrodka, którzy poświecili swój czas na pomoc w przygotowaniu kalendarza, postanowiliśmy pomóc bardziej. W związku z tym zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl na sfinansowanie najbardziej pilnego w tym momencie projektu Ośrodka, czyli remontu dachu sali gimnastycznej.

Celem naszej „zrzutki” jest 10 000 złotych, mamy jednak nadzieję, że nie tylko uda nam się go osiągnąć, ale także zebrać więcej pieniędzy, które przekazane zostaną na potrzeby Ośrodka. Dla uczestników zrzutki przygotowaliśmy nagrody specjalne, wśród nich limitowaną edycję kalendarza „Śląsk nie jest czarno-biały” z podpisami dzieci, przedmioty wykonane przez podopiecznych Ośrodka, a także dodatkowe atrakcje, takie jak ekskluzywny mecz minigolfa z Prezesem JCommerce Piotrem Zygułą w siedzibie głównej JCommerce.

Szczegółowe informacje na stronie akcji: https://zrzutka.pl/naprawa-dachu-osrodka-rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego-w-bytomiu

Skontaktuj się z nami