Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Anna Nowicka z JCommerce na Slush 2018 w Helsinkach

W tegorocznej edycji konferencji technologicznej Slush w Helsinkach, po raz kolejny weźmie udział Anna Nowicka, International Business Development Manager w JCommerce.

Slush jest międzynarodową konferencją dla startupów i firm z branży technologicznej, która w zeszłym roku zgromadziła 20 000 uczestników, w tym ponad 2 600 startupów, 1500 inwestorów i 600 dziennikarzy z całego świata. Głównym celem organizatorów konferencji jest stworzenie społeczności startupów o międzynarodowym zasięgu. Wydarzenie jest okazją do networkingu, wymiany doświadczeń, a także znalezienia partnerów biznesowych.

Podobnie jak rok wcześniej, w Helsinkach obecna będzie Anna Nowicka, International Business Development Manager, która spotka się z uczestnikami konferencji, żeby znaleźć możliwości wsparcia dla technologicznych startupów pod kątem rozwoju oprogramowania.

Żeby umówić się na spotkanie, skorzystaj z oficjalnej platformy matchmakingowej Slush.

Powiązane aktualności

Uniwersytet w Bambergu ocenił europejskich dostawców usług IT – firma JCommerce znalazła się w ścisłej czołówce
Pod koniec grudnia 2013 r. Uniwersytet w Bambergu opublikował raport pt. „Kluczowe czynniki sukcesu outsourcingu IT w modelu nearshore”, który był podsumowaniem ankiet i 108 wywiadów przeprowadzonych u 18 klientów z Niemiec, Szwajcarii i Belgii oraz dostawców rozwiązań IT z krajów Europy Wschodniej. Firma JCommerce jest jedyną firmą z Polski, którą zaproszono do tego badania.
Firma JCommerce na polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli IT
Październik w JCommerce to czas nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, również tych międzynarodowych. Już 17 i 18 października w Monachium będziemy brali udział w polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli branży IT. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową Górnej Bawarii z siedzibą w Monachium (IHK München).

Skontaktuj się z nami