Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Anna Nowicka z JCommerce na Slush 2018 w Helsinkach

W tegorocznej edycji konferencji technologicznej Slush w Helsinkach, po raz kolejny weźmie udział Anna Nowicka, International Business Development Manager w JCommerce.

Slush jest międzynarodową konferencją dla startupów i firm z branży technologicznej, która w zeszłym roku zgromadziła 20 000 uczestników, w tym ponad 2 600 startupów, 1500 inwestorów i 600 dziennikarzy z całego świata. Głównym celem organizatorów konferencji jest stworzenie społeczności startupów o międzynarodowym zasięgu. Wydarzenie jest okazją do networkingu, wymiany doświadczeń, a także znalezienia partnerów biznesowych.

Podobnie jak rok wcześniej, w Helsinkach obecna będzie Anna Nowicka, International Business Development Manager, która spotka się z uczestnikami konferencji, żeby znaleźć możliwości wsparcia dla technologicznych startupów pod kątem rozwoju oprogramowania.

Żeby umówić się na spotkanie, skorzystaj z oficjalnej platformy matchmakingowej Slush.

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.
Aplikacja mobilna dla MinHolder
Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

Skontaktuj się z nami