Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Dalsza współpraca outsourcingowa ze szwedzkim e-commerce Boozt.com

Klient, właściciel sklepu internetowego Boozt.com zdecydował się na kontynuowanie i rozwinięcie współpracy ze specjalistami JCommerce.

Po udanym, wstępnym etapie projektu dla szwedzkiego sklepu internetowego o międzynarodowym zasięgu Boozt.com, w którym wzięło udział trzech PHP developerów z JCommerce, klient zdecydował się na dalszą współpracę i rozbudowę zespołu w modelu team leasing. W wyniku tej decyzji dla klienta pracuje obecnie 13 deweloperów zatrudnionych w projektach rozwijających funkcjonalności platformy e-commerce.

Wszystkie projekty realizowane dla firmy Boozt mają na celu rozwój elementów systemu wykorzystywanej przez klienta platformy do sprzedaży on-line. Dostępne dla użytkowników portale internetowe boozt.com oraz booztlet.com wspierane są obecnie przez 19 serwisów, które wykorzystywane są nie tylko do sprzedaży, ale również do komunikacji z partnerami i dostawcami czy do zarządzania kwestiami finansowymi oraz logistycznymi.

Obszary rozwijane przez specjalistów JCommerce:

  • aplikacja księgowa całej spółki wraz z jej podmiotami,
  • portal do obsługi dostawców przez zewnętrzne podmioty oraz brandów (marek współpracujących) przez pracowników Boozt,
  • projekt BMP, który wspierać będzie marketing w planowaniu kampanii reklamowych oraz relacjach z reklamodawcami oraz markami,
  • zarządzanie plikami w usłudze Google Cloud.

Firma Boozt Fashion AB jest właścicielem działającego na wielu rynkach, również w Polsce, sklepu internetowego Boozt.com, posiadającego w ofercie ubrania, buty i akcesoria dla całej rodziny, ponad 400 marek projektantów skandynawskich oraz marek międzynarodowych.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami