Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na Smart City Congress w Barcelonie!

Zespół JCommerce weźmie udział w kongresie Smart City Expo w Barcelonie, gdzie spotka się z przedstawicielami najbardziej innowacyjnych firm z całego świata.

Smart City Expo World Congress (SCEWC) 2018 odbędzie się w dniach 13-15 listopada w Fira Barcelona Gran Via, jednym z najnowocześniejszych centrów targowo-wystawienniczych w Europie. Jest to międzynarodowe wydarzenie, którego misją jest prezentacja najnowszych rozwiązań i technologii, a także inspirujących pomysłów na poprawę życia w miastach.

Ponad połowa ludzkości żyje obecnie na terenach miejskich, które równocześnie są najmocniej dotknięte najpoważniejszymi problemami współczesności: zmianami klimatycznymi, wykluczeniem społecznym, migracją oraz zagrożeniem bezpieczeństwa.

Tegoroczna edycja wydarzenia zatytułowana "Cities to live in", ma na celu szukanie odpowiedzi na pytanie, co czyni miasto znośnym, w jaki sposób innowacje technologiczne i sharing economy mogą przekształcić miasta, żeby stały się bardziej inteligentne, czyli zrównoważone i integrujące swoich mieszkańców.

Tegoroczna edycja Smart City Expo World Congress będzie koncentrować się na pięciu głównych tematach:

  • transformacja cyfrowa,
  • środowisko miejskie,
  • mobilność,
  • zarządzanie i finanse,
  • miasta sprzyjające integracji i współdzieleniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wizyty na stanowisku JCommerce: Gran Via Venue, Hala P2, Poziom 0, Aleja A, Stanowisko 118.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami