Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na Smart City Congress w Barcelonie!

Zespół JCommerce weźmie udział w kongresie Smart City Expo w Barcelonie, gdzie spotka się z przedstawicielami najbardziej innowacyjnych firm z całego świata.

Smart City Expo World Congress (SCEWC) 2018 odbędzie się w dniach 13-15 listopada w Fira Barcelona Gran Via, jednym z najnowocześniejszych centrów targowo-wystawienniczych w Europie. Jest to międzynarodowe wydarzenie, którego misją jest prezentacja najnowszych rozwiązań i technologii, a także inspirujących pomysłów na poprawę życia w miastach.

Ponad połowa ludzkości żyje obecnie na terenach miejskich, które równocześnie są najmocniej dotknięte najpoważniejszymi problemami współczesności: zmianami klimatycznymi, wykluczeniem społecznym, migracją oraz zagrożeniem bezpieczeństwa.

Tegoroczna edycja wydarzenia zatytułowana "Cities to live in", ma na celu szukanie odpowiedzi na pytanie, co czyni miasto znośnym, w jaki sposób innowacje technologiczne i sharing economy mogą przekształcić miasta, żeby stały się bardziej inteligentne, czyli zrównoważone i integrujące swoich mieszkańców.

Tegoroczna edycja Smart City Expo World Congress będzie koncentrować się na pięciu głównych tematach:

  • transformacja cyfrowa,
  • środowisko miejskie,
  • mobilność,
  • zarządzanie i finanse,
  • miasta sprzyjające integracji i współdzieleniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wizyty na stanowisku JCommerce: Gran Via Venue, Hala P2, Poziom 0, Aleja A, Stanowisko 118.

Powiązane aktualności

Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"
Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.  

Skontaktuj się z nami