Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Rozwój systemu do zarządzania informacją produktową dla Calago

JCommerce kontynuuje współpracę outsourcingową z holenderską firmą Calago, przystępując do projektu rozwoju systemu PIM, oferowanego przez firmę.

JCommerce rozpoczęło współpracę z Calago od wdrożenia platformy e-commerce dla jednego z klientów firmy. Celem kolejnego wspólnego projektu jest rozwój systemu do zarządzania informacją produktową (Product Information Management). 

Calago oferuje system PIM od wielu lat, narzędzie wymagało więc modernizacji i rozbudowy. Planowane jest rozszerzenie istniejących już funkcjonalności systemu, a także dodanie nowych funkcji. Niezbędna jest również naprawa błędów wykrytych przez konsultantów. Projekt realizowany jest w międzynarodowym środowisku programistycznym, w języku programowania Groovy oraz Java.

System PIM wykorzystywany jest przez firmy pochodzące z różnych branż, w tym przez salony samochodowe, firmy zajmujące się handlem narzędziami czy częściami samochodowymi. Jednym z użytkowników systemu jest firma Pon Automotive, która za jego pośrednictwem agreguje dane techniczne pojazdów różnych marek, tworząc centralną bazę danych, z której korzystają strony internetowe salonów samochodowych. System oferowany przez Calago obsługuje również konfiguratory samochodowe, które umożliwiają wybór akcesoriów dla danego modelu przez klientów salonu. 

Firma Calago to holenderski lider konsultingu IT, oferujący usługi w zakresie systemów e-commerce, product information management oraz aplikacji internetowych.

Powiązane aktualności

JCommerce stawia na przedsiębiorczość
JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.

Skontaktuj się z nami