Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na FABTECH w Atlancie, 6-8 listopada

JCommerce weźmie udział w konferencji FABTECH w Atlancie, największych targach poświęconych przemysłowi metalowemu w Ameryce Północnej.

Targi FABTECH to impreza dedykowana firmom z branży produkcji metalu, jego formowania, spawania i wykańczania, która w tym roku zorganizowana została w centrum kongresowym Georgia World w Atlancie. Targi są okazją do obejrzenia wystaw prezentujących zaawansowane technologicznie maszyny do obróbki metalu, ale też do networkingu z profesjonalistami z branży oraz poznania najnowszych technik i trendów podczas prelekcji i warsztatów prowadzonych przez ekspertów.

Co roku wydarzenie gromadzi ponad 65 000 uczestników z ponad 90 krajów z całego świata i prezentuje osiągnięcia producentów – od najmniejszych firm rodzinnych, po największych graczy z listy Fortune 500. Jest to najważniejsza konferencja branży w Ameryce Północnej.

Poza uczestnictwem w targach przedstawiciele JCommerce odwiedzą również biuro Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Nowym Jorku. Biuro to zostało oficjalnie otwarte 23 września przy udziale Prezydenta Andrzeja Dudy. Nowojorskie biuro PAIH jest czwartym przedstawicielstwem Agencji w USA – po San Francisco, Los Angeles i Waszyngtonie. Jego celem jest wspieranie współpracy między polskimi a amerykańskimi firmami. 

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami