Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na szwajcarsko-polskiej konferencji Health Tech Cluster Switzerland

JCommerce będzie uczestnikiem konferencji, poświęconej współpracy w obszarze technologii medycznych, która odbędzie się 6 listopada w Pfäffikon w Szwajcarii.

Spotkanie organizowane jest już po raz piąty przez organizację Health Tech Cluster Switzerland (HTCS). W tym roku będzie koncentrowało się wokół tematu: Cross Border Business in the Digital Age. Konferencja będzie okazją do poznania się, wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i zbadania możliwości nawiązania współpracy pomiędzy firmami z Polski i Szwajcarii.

W trakcie spotkania Anna Nowicka, International Business Development Manager z JCommerce, zapozna uczestników konferencji z możliwościami, jakie oferuje IT nearshoring, omawiając na konkretnych przykładach najlepsze praktyki, korzyści, ale też potencjalne wyzwania we współpracy z Partnerem IT.

Zapraszamy również do spotkań na stoisku JCommerce, gdzie będzie możliwość zapoznania się z ofertą firmy w zakresie rozwoju dedykowanego oprogramowania dla branży HealthTech.

Health Tech Cluster Switzerland jest to organizacja skupiająca producentów oraz dostawców technologii i usług medycznych, instytuty badawcze, a także inwestorów, działających w branży technologii medycznych. Klaster skupia przede wszystkim firmy medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, diagnostyczne i działające w branży ochrony zdrowia, których produkty i usługi wspierają leczenie, profilaktykę i diagnostykę, a także poprawiają zdrowie pacjentów i jakość ich życia.

Powiązane aktualności

Dobry Rok w JCommerce
Rok 2015 to niemały powód do dumy dla pracowników i partnerów JCommerce. To przede wszystkim 10 lat obecności firmy na międzynarodowym rynku IT, 7 biur w Polsce i klienci w 16 krajach.

Skontaktuj się z nami