Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Zmiana siedziby głównej JCommerce i nowa oferta „Apple Device Management”

JCommerce otwiera kolejną lokalizację w Katowicach i wprowadza do oferty usługę zarządzania urządzeniami Apple dla biznesu w partnerstwie z Jamf.

Nowa siedziba główna JCommerce znajduje się w biurowcu Katowice Business Point przy ulicy Ks. Piotra Ściegiennego 3, obok centrum handlowego Silesia City Center. W tym samym biurowcu swoje siedziby mają m.in. Tauron Nowa Energia, Grupa Żywiec czy PwC. W nowym miejscu pracownicy JCommerce mają do dyspozycji 500 m2 nowoczesnej przestrzeni biurowej, zaprojektowanej przez katowicką pracownię Czajkowski Kuźniak Architekci.

Decyzja o zmianie siedziby głównej została podyktowana dynamicznym rozwojem firmy i koniecznością stworzenia przestrzeni biurowych w centrum miasta.

Dotychczasowa siedziba przy ul. Tadeusza Kościuszki 227 staje się drugim oddziałem w Katowicach, dzięki czemu pracownicy JCommerce mają teraz do dyspozycji łącznie 1,883 m2 powierzchni biurowej w stolicy Śląska.

Zmiana siedziby zbiegła się w czasie z dodaniem nowej usługi do oferty JCommerce. Od września 2018 roku do grona JCommerce dołączył zespół administratorów macOS, który wspiera klientów w zakresie zarządzania urządzeniami Apple w celach biznesowych, z wykorzystaniem systemu Jamf Pro. Firma JCommerce stała się też oficjalnym partnerem holenderskiej firmy Jamf, lidera wśród dostawców oprogramowania Mobile Device Management.

Dowiedz się więcej na temat oferty Apple dla biznesu >>

Powiązane aktualności

Adrian Walaszek z JCommerce na ITechDay 2019
Adrian Walaszek, Apple Systems Administratror z JCommerce, był prelegentem podczas ostatniej edycji konferencji iTechDay 2019, która odbyła się w Warszawie 7 marca.

Skontaktuj się z nami