Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na konferencji Directions EMEA 2018 w Hadze

Przedstawiciele JCommerce wezmą udział w konferencji Directions EMEA dla partnerów Microsoft w obszarze ERP i CRM, która odbędzie się 29-31 października w Hadze.

Konferencja Directions EMEA to najważniejsze wydarzenie w roku dla partnerów firmy Microsoft, oferujących usługi w zakresie Dynamics NAV, Dynamics CRM, Dynamics 365, Office365 oraz Windows Azure. W tegorocznej, 11 już edycji konferencji, zapowiedziało swój udział 2300 uczestników z całego świata.

Rok temu w trakcie konferencji Microsoft ogłosił prace nad nową wersją Microsoft Dynamics NAV, pod roboczą nazwą Microsoft Dynamics 365 Tenerife. W tym roku oczekiwana jest prezentacja działającego już systemu o oficjalnej nazwie Dynamics 365 Business Central.

Podobnie jak w zeszłym roku wśród uczestników znajdą się również przedstawiciele JCommerce, którzy wybierają się do Hagi, żeby uczestniczyć w całodziennych sesjach, odbywających się zarówno w formie wykładów, jak i ćwiczeń. Podczas sesji prezentowane będą najnowsze narzędzia i trendy w branży, a także kierunki rozwoju oprogramowania tworzonego przez Microsoft.

Więcej informacji na temat konferencji w artykule na stronie erpnav.pl >>

Powiązane aktualności

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2016
W styczniu 2016 roku Microsoft zaprezentował najnowszą wersję systemu NAV 2016, który uwzględniając bieżące potrzeby użytkowników, został rozbudowany o kilka znaczących funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami