Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na wystawie EuroBlech w Hanowerze, 23-25 października

Zespół JCommerce weźmie udział w wystawie EuroBlech, międzynarodowych targach dedykowanych branży obróbki blach, która odbędzie się 23-25 października w Hanowerze.

EuroBlech to jedna z najważniejszych międzynarodowych wystaw dedykowanych technologiom obróbki blach na świecie. Wystawa przedstawia cały łańcuch technologiczny na obszarze ośmiu hal wystawienniczych i jest okazją do zaprezentowania maszyn, a także najnowszych trendów i technologii, wykorzystywanych w branży.

Podczas targów JCommerce reprezentowane będzie przez Justynę Mikołajczyk, International Account Managera, Mateusza Skowrońskiego, Business Development Managera, Tomasza Krupę, Delivery Managera, a także Grzegorza Sikorskiego, PLC Technical Solution Managera.

Zespół JCommerce jedzie do Hanoweru, żeby spotkać się z dotychczasowymi klientami, wśród nich ze szwajcarską firmą Bystronic, a także porozmawiać z przedstawicielami branży na temat wyzwań technologicznych w zakresie rozwoju oprogramowania dla inteligentnych maszyn produkcyjnych, wykorzystywanych w przemyśle, takich jak rozwój sterowników PLC, Internet of Things czy Augmented Reality.

W celu umówienia się na spotkanie podczas targów prosimy o kontakt telefoniczny +48 668 390 697, lub mailowy zapytanie@jcommerce.pl

Zachęcamy również do obejrzenia zaproszenia przygotowanego przez Justynę Mikołajczyk na naszym kanale YouTube.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami