Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Jacek Mossakowski z cyklem prelekcji o Big Data na targach Career Con

Jacek Mossakowski, nasz specjalista Business Intelligence, będzie prelegentem podczas targów Career Con w największych miastach w Polsce od 29 września do 15 grudnia.

Podczas swojego cyklu prelekcji Jacek będzie prezentował temat wyciągania wniosków z Big Data, a także przedstawi wybrane narzędzia służące do tego celu, oferowane przez Qlik Sense. Podczas prezentacji przedstawi także, w jaki sposób narzędzia Business Intelligence mogą zostać wykorzystane w praktyce na co dzień, na przykład do porównywania cen biletów lotniczych.

Wśród poruszanych przez Jacka zagadnień znajdą się między innymi następujące kwestie:

  • Qlik a Big Data, czyli podejście Qlika do przetwarzania dużych zbiorów danych,
  • Advanced Analytics, czyli możliwości wykorzystania języka R w Qlik Sense,
  • Qlik GeoAnalytics, czyli analiza konkurencji z wykorzystaniem już nawet jednej danej.

Career Con to jedne z największych targów pracy i konferencji dedykowanych dla branży IT, które odbywają się w największych miastach Polski.

Kalendarium:

Warszawa, 29 września 2018, PKIN Kinoteka,
Wrocław, 6 października 2018, Ibis Styles Wrocław Centrum
Gdańsk, 8 grudnia 2018, Hotel Almond Gdańsk
Kraków, 15 grudzień 2018, Holiday Inn Kraków City Centre.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami