Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce oficjalnym partnerem Vizlib, dostawcy biblioteki dla Qlik Sense

JCommerce zostało oficjalnym partnerem firmy Vizlib, która oferuje bibliotekę obiektów rozszerzających możliwości Qlik Sense, samoobsługowego systemu klasy Business Intelligence.

Biblioteka obiektów dostarczana przez Vizlib pozwala na rozszerzenie możliwości systemu Qlik Sense o dodatkowe funkcjonalności oraz typy wizualizacji. Część z obiektów udostępnia funkcjonalności znane z QlikView, które nie zostały zaimplementowane w Qlik Sense, co jest szczególnie ważne dla użytkowników, którzy cenią możliwości systemu starszej generacji firmy Qlik, ale chcieliby skorzystać również z korzyści, które niesie ze sobą Qlik Sense.

JCommerce jest jednym z nielicznych partnerów firmy Qlik w Polsce, którzy posiadają umowę partnerską z firmą Vizlib, co jest dowodem na zaangażowanie naszej firmy w rozwój oferty wdrożeń systemów analityki biznesowej i outsourcingu specjalistów Business Intelligence.

Więcej informacji o firmie Vizlib oraz o możliwościach oferowanej przez nią biblioteki można znaleźć w artykule „Vizlib, czyli pełnia możliwości z Qlik Sense” dostępnym na JPro (https://www.jcommerce.pl/jpro/article/vizlib-czyli-pelnia-mozliwosci-z-qlik-sense).

Powiązane aktualności

Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Skontaktuj się z nami