Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Premiera polskiej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV 2018 PL

Dostępny jest już pakiet NAV 2018 PL, dostosowujący funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics NAV 2018 do wymagań polskich użytkowników.

Poza tłumaczeniem interfejsu użytkownika, NAV 2018 PL udostępnia dodatkowe funkcje, dostosowane do specyfiki polskiego środowiska biznesowego.

Zmiany funkcjonalne aplikacji Dynamics NAV 2018, dostosowujące jej działanie do polskich wymagań prawnych, obejmują zarówno rozszerzenia funkcjonalne aplikacji wymagane przez polskie prawo, jak i dodatkowe modyfikacje usprawniające działanie systemu w Polsce.

Najważniejsze zmiany funkcjonalne, wprowadzone w polskiej wersji:

  • zmiany w zakresie mechanizmu generowania plików JPK, dostosowane do nowych wymagań prawnych w zakresie Jednolitego Pliku Kontrolnego,
  • dostosowanie modułu bankowości elektronicznej do stosowania metody Split payment, od wersji NAV 2018 PL funkcjonalność ta jest już integralną częścią systemu MS Dynamics NAV.

W najbliższym czasie planowane jest także przeprojektowanie mechanizmu generowania Bilansu oraz Rachunku Zysków i Strat. Zmiany te zostaną jednak wdrożone do polskiej wersji już po oficjalnej premierze.

Polska wersja systemu umożliwia użytkownikom korzystanie z pełni możliwości najnowszej wersji MS Dynamics NAV 2018. Więcej informacji na temat nowych funkcjonalności systemu:

W celu przeprowadzenia aktualizacji systemu, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ERP.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami