Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Adrian Walaszek z JCommerce prelegentem na macAdmins Meetup #4

Nasz Apple systems engineer Adrian Walaszek wystąpi jako ekspert podczas czwartego spotkania macAdmins Meetup, które odbędzie się we wtorek 18 września w Katowicach.

MacAdmins meetup to cykl spotkań administratorów systemów Apple oraz wszystkich, którzy interesują się tematem i chcą poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. Podczas czwartego meetupu MacAdmins, który odbędzie się w katowickiej siedzibie firmy Jamf, omawiane będą przede wszystkim tematy związane z bezpieczeństwem systemu macOS:

  1. Secure Mac with conditional access – Integrate Jamf Pro with Intune for compliance, dyskusję poprowadzi Paweł Kopocz.
  2. Advanced firewall w macOS, w roli eksperta wystąpi Adrian Walaszek, Apple systems engineer z JCommerce.

Data: wtorek, 18 września 2018 o godzinie 17:30.

Adres: Ul. Piotra Skargi 6 w Katowicach, Biuro firmy Jamf zlokalizowane w strefie biznesowej D.H. Supersam

Więcej informacji o wydarzeniu:

Facebook
Slack
MacAdmins

Dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem, którzy nie będą w stanie wziąć w nim udziału osobiście, dostępny będzie stream w serwisie youtube.

Powiązane aktualności

Adrian Walaszek z JCommerce na ITechDay 2019
Adrian Walaszek, Apple Systems Administratror z JCommerce, był prelegentem podczas ostatniej edycji konferencji iTechDay 2019, która odbyła się w Warszawie 7 marca.

Skontaktuj się z nami