Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Usługa zarządzania urządzeniami Apple w ofercie JCommerce

Rosnące zainteresowanie biznesowym wykorzystaniem urządzeń Apple skłoniło nas do wprowadzenia do oferty usługi Apple Management Services w oparciu o system Jamf Pro.

Urządzenia takie jak iPhone’y, iPady, iMaki, czy MacBooki używane są przede wszystkim w firmach, które troszczą się o swój profesjonalny wizerunek i cenią prestiż korzystania z rozwiązań jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek świata. Wśród nich są przede wszystkim firmy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, mediowego, reklamowego czy nowoczesnych technologii.

Administratorzy macOS z JCommerce dostarczają kompleksowe wsparcie we wdrożeniu i zarządzaniu urządzeniami oraz aplikacjami firmy Apple. W tym celu korzystają z systemów firmy Jamf, który umożliwia połączenie wielu różnych narzędzi IT, m.in. do zarządzaniami urządzeniami, tożsamością, aplikacjami czy wirtualizacją, w celu stworzenia jednego cyfrowego miejsca pracy.

System Jamf Pro umożliwia integrację urządzeń Apple w każdym środowisku biznesowym, bez względu na jego obecną architekturę. System bezproblemowo integruje się z Microsoft Intune lub Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM), dzięki czemu zarówno urządzenia Mac, jak i PC są ze sobą kompatybilne.

Dowiedz się więcej o usłudze Apple dla biznesu >>

Powiązane aktualności

Adrian Walaszek z JCommerce na ITechDay 2019
Adrian Walaszek, Apple Systems Administratror z JCommerce, był prelegentem podczas ostatniej edycji konferencji iTechDay 2019, która odbyła się w Warszawie 7 marca.

Skontaktuj się z nami