Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Polski programista zwycięzcą Distributed Code Jam 2018!

Mateusz Radecki (Radewoosh) wygrał tegoroczną edycję zawodów programistycznych Distributed Code Jam organizowanych przez Google, pokonując rywali z całego świata.

W edycji Distributed Code Jam 2018, której finał odbył się 9 sierpnia w Toronto w Kanadzie, zwycięzcą został Mateusz Radecki (Radewoosh), student Uniwersytetu Warszawskiego. Finał tegorocznej edycji Distributed Code Jam był o tyle wyjątkowy, że na 19 finalistów aż 5 uczestników pochodziło z Polski.

Nasi programiści udowodnili po raz kolejny, że zasługują na tytuł najlepszych programistów świata. Na podium, poza Mateuszem, znalazł się jeszcze jeden Polak o pseudonimie tczajka, zajmując 3. miejsce.

Code Jam to doroczne zawody Google, które zbierają programistów z całego świata, aby przetestowali swoje umiejętności, rozwiązując kolejne rundy zadań algorytmicznych. Rundy internetowe kończą się wielkim finałem, który ma charakter międzynarodowy.

Zarówno Mateuszowi, jak i pozostałym finalistom, serdecznie gratulujemy! Zachęcamy również do obejrzenia relacji z momentu wręczenia nagród: https://bit.ly/2wj3Yut

You made IT!

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami