Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Usługi doradcze w zakresie testów oprogramowania dla firmy 3S

JCommerce zrealizowało usługi doradcze w modelu Software Testing as a Service dla Grupy 3S, wiodącego dostawcy usług telekomunikacyjnych i data center w Polsce.

Celem współpracy było udoskonalenie procesu testowego w projektach rozwoju oprogramowania prowadzonych przez klienta. Rozwój oprogramowania w 3S realizowany jest w podejściu Agile, przy użyciu metodologii TPI Next, która służy do poprawy jakości procesu testowego i jego dojrzałości.

Inżynier Quality Assurance z JCommerce przeprowadził diagnostykę procesu testowego w celu wskazania ewentualnych problemów, pomógł opracować dobre praktyki, a także wprowadzić efektywne narzędzia usprawniające procesy testowe. Ostatecznym celem współpracy było również wskazanie pożądanych kierunków zmian w obszarze strategii testów i samego procesu testowego w przyszłości, zarówno dla bieżących projektów, jak i nowych przedsięwzięć klienta.

Grupa 3S jest grupą przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, która dysponuje siecią światłowodową oraz klastrem data center i świadczy kompleksowe usługi telekomunikacyjne oraz data center dla klientów biznesowych.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami