Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Qlik zakończył proces przejęcia firmy Podium Data

Qlik przejął bostońską firmę Podium Data, poszerzając tym samym portfolio usług o zwinne strategie zarządzania danymi.

Międzynarodowy dostawca usług analizy danych ogłosił przejęcie firmy Podium Data. Większość dostawców nadal nie wykorzystuje całkowitego potencjału danych i nie oferuje kompleksowego zarządzania danymi biznesowymi, dlatego Qlik zdecydował o nawiązaniu współpracy z amerykańskim startupem, aby wyjść naprzeciw tej rosnącej potrzebie rynkowej. Co więcej, według lidera rozwiązań typu Business Intelligence, tylko silna strategia danych może zagwarantować zoptymalizowaną strategie analityczną.

Przejmując więc Podium Data, Qlik poszerzył swoją ofertę o usługi zarządzania, przygotowywania i dostarczenia gotowych danych analitycznych w przedsiębiorstwie. Dzięki temu stał się partnerem, który poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami związanym z danymi, przekształcając surowe dane biznesowe w uporządkowane informacje dostarczone do użytkownika końcowego w łatwy i szybki sposób, niezależnie od źródła lub lokalizacji danych.

W nowej ofercie Qlik posiada usługi takie jak:

  • inteligentne profilowanie i wdrażanie danych,
  • inteligentny katalog danych,
  • automatyczne formatowanie i ujednolicenie formatów danych, aby podnieść ich jakość,
  • przekształcanie i publikowanie danych na potrzeby różnych użytkowników.

Powiązane aktualności

Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Skontaktuj się z nami