Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Weź udział w JCommerce Qlik Summer Days w Warszawie!

Zarejestruj się na wakacyjną edycję szkolenia JCommerce Qlik Day, która odbędzie się w dniach 31.07-1.08 w Warszawie i poznaj możliwości narzędzi do analizy danych.

Po ogromnym sukcesie kwietniowej konferencji JCommerce Qlik Day, a także w związku z dużym zainteresowaniem narzędziami QlikView oraz Qlik Sense, postanowiliśmy zorganizować wakacyjną edycję JCommerce Qlik Summer Days.

JCommerce Qlik Summer Days to 2-dniowe otwarte warsztaty szkoleniowe z obszaru QlikView i Qlik Sense, które są doskonałą okazją do tego, żeby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym zaawansowanych narzędzi do analityki biznesowej firmy Qlik, pod okiem naszego Qlik Technical Managera i certyfikowanego trenera Michała Ogonowskiego. Uczestnikom gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, praktyczne warsztaty z obsługi narzędzi, a także konkurencyjną cenę w porównaniu do innych szkoleń tego typu na rynku.

Po ukończeniu szkolenia będziesz potrafił:
  • sprawnie poruszać się po systemach QlikView oraz Qlik Sense;
  • tworzyć aplikacje do analiz biznesowych;
  • zarządzać źródłami danych;
  • tworzyć modele danych;
  • wykonywać operacje i przekształcenia na danych.

Szkolenie adresowane jest dla osób zajmujących się rozwojem aplikacji Business Intelligence, specjalistów i administratorów IT, analityków, ale także wszystkich miłośników Business Intelligence i analizy danych.

Termin szkoleń: 31.07 - QlikView oraz 01.08 - Qlik Sense
Miejsce: Biuro JCommerce w Warszawie, ul. Wołoska 7
Czas: 9:00 – 16:00

Pobierz karty szkoleń z opisem i szczegółową agendą warsztatów

QlikView | Qlik Sense

Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu?

Napisz do nas na szkolenia@jcommerce.pl w celu uzyskania informacji o kosztach szkolenia i rejestracji.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami