Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wdrożenie platformy e-commerce dla holenderskiej firmy Calago

Holenderska firma Calago powierzyła JCommerce zaprojektowanie architektury i wdrożenie platformy e-commerce dla jednego ze swoich klientów.

Celem projektu jest wdrożenie platformy e-commerce, opartej na systemie Shopware, który jest jednym z najpopularniejszych systemów open-source dla e-commerce w Europie. System oferuje zaawansowane rozwiązania omnichannel wykorzystywane zarówno w handlu B2B, jak i B2C.

Pierwszym etapem projektu jest stworzenie architektury platformy, która docelowo ma obsługiwać 6 sklepów internetowych, należących do klienta firmy Calago. Ze względu na duży rozmiar serwisu, jego architektura zaprojektowana została jako rozproszony monolit, osadzony w środowisku chmurowym (AWS lub Azure). Docelowo system ma również zostać zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics AX, w późniejszym czasie także z Microsoft Dynamics NAV.

Firma Calago to holenderski lider konsultingu IT, oferujący usługi w zakresie systemów e-commerce, product information management oraz aplikacji webowych.

Powiązane aktualności

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2016
W styczniu 2016 roku Microsoft zaprezentował najnowszą wersję systemu NAV 2016, który uwzględniając bieżące potrzeby użytkowników, został rozbudowany o kilka znaczących funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami