Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce pojawi się na ABSL Conference w Poznaniu

Anna Nowicka i Michał Soja biorą udział w konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL w Poznaniu.

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym lokalne rynki szybko odzwierciedlają globalne trendy. ABSL postawił więc sobie za cel zebranie w jednym miejscu liderów biznesu i przedstawicieli różnych branż z Polski i zagranicy, żeby w ciągu kliku dni konferencji mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami. Tegoroczna edycja konferencji ABSL „Poland. The place to grow”, która odbywa się w Poznaniu od 6 do 8 czerwca, jest wyjątkową okazją do dyskusji i nawiązywania kontaktów.

Podczas konferencji poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • sztuczna inteligencja w usługach biznesowych,
  • technologie przyszłości,
  • blockchain w biznesie,
  • przyszłość outsourcingu,
  • wyzwania na rynku pracy.

ABSL zrzesza polskie centra usług wspólnych, centra outsourcingu procesów biznesowych oraz outsourcingu IT, a także centra badawczo-rozwojowe. Członkami organizacji są takie firmy jak Capgemini, Carlsberg, Goldman Sachs, Google, Hewlett Packard Enterprise, IBM, Procter&Gamble, PwC, Shell, Sony, Thomson Reuters, a także JCommerce.

Powiązane aktualności

Wakacyjne praktyki w Javie w JCommerce!
JCommerce rusza z programem 3-miesięcznych praktyk skierowanych do osób, które chcą rozwijać swoją karierę jako Java Developer. Dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia!

Skontaktuj się z nami