Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Jacek Mossakowski z JCommerce prelegentem na Data Science Summit

Już 8 czerwca w Warszawie odbędzie się druga edycja Data Science Summit. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znalazł się Jacek Mossakowski, BI Expert w JCommerce.

Data Science Summit to wydarzenie adresowane do profesjonalistów, ale też wszystkich osób zainteresowanych analizą danych. Konferencja jest organizowana przez największą w Polsce społeczność ekspercką skupioną wokół Data Science, czyli Data Science Warsaw, we współpracy z czołowymi ośrodkami akademickimi, takimi jak Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie wiedza przedstawicieli firm dostarczających narzędzia i rozwiązania Data Science, a także świata biznesu oraz środowisk akademickich.

Tematem wystąpienia Jacka Mossakowskiego z JCommerce będzie: „Jak wyciągnąć wnioski z Big Data? Czyli ciekawe komponenty Qlik Sense”. Podczas prezentacji Jacek przedstawi zaawansowane możliwości samoobsługowego narzędzia Qlik Sense. Wśród nich:

  • On Demand App Generation, czyli rozwiązanie firmy Qlik do analizy Big Data;
  • Qlik GeoAnalytics, narzędzie pozwalające na analizę konkurencji na bazie fizycznego adresu i danych publicznych,
  • Advanced Analytics Integration, dzięki któremu możliwe jest wykorzystanie języka R.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracja na stronie Data Science Summit 2018.

Powiązane aktualności

JCommerce partnerem Kongresu Business Intelligence
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem VIII Kongresu Business Intelligence, który odbędzie się już 9-10 kwietnia 2014 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Skontaktuj się z nami