Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Electronic Entertainment Expo w USA już niedługo

E3 odbędzie się między 12 a 14 czerwca w Los Angeles Convention Center. W tym roku w konferencji udział weźmie zespół JCommerce.

Electronic Entertainment Expo (E3) to światowej klasy wydarzenie poświęcone przemysłowi gier komputerowych, w którym poza ich wielbicielami, uczestniczyć będą ich twórcy, producenci sprzętu elektronicznego, wydawcy, reklamodawcy i wszyscy ci, którzy tworzą branżę rozrywkową.

Podczas eventu nie zabraknie także największych wizjonerów. Przełomowe rozwiązania dedykowane dla elektronicznej rozrywki zaprezentują takie firmy, jak Warner Bros. Interactive Entertainment, Sony Interactive Entertainment Inc., Dell Gaming, czy Nintendo of America Inc.

Przemysł gier i powiązanych z nimi produktów to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź, wymagająca nieustannego podążania za najnowszymi technologiami. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom jej odbiorców. Biorąc zatem pod uwagę specyfikę branży oraz fakt, że gry komputerowe tworzone są we współpracy analityków, testerów, project managerów i zespołów programistów, firma JCommerce, oferując usługi w zakresie wsparcia IT, weźmie udział w czerwcowym wydarzeniu. W Los Angeles i jego okolicach spotkać się będzie można z Piotrem Zygułą (JCommerce CEO), Marcinem Siemieńskim (Przewodniczącym Rady Nadzorczej) oraz Pawłem Smagałą (Delivery Managerem).

Gorąco zachęcamy do śledzenia informacji na temat wizyty JCommerce w Los Angeles w social mediach: Linkedin oraz Twitter.

Więcej informacji o E3 znajduje się na stronie wydarzenia.

Powiązane aktualności

Marka Polskiej Gospodarki w JCommerce
Firma JCommerce dołączyła do zorganizowanego przez Ministerstwo Gospodarki ogólnopolskiego programu Marka Polskiej Gospodarki.

Skontaktuj się z nami