Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca outsourcingowa ze szwedzką firmą konsultingową GLOMO

W ramach współpracy specjaliści JCommerce wpierają realizację projektów dla klientów firmy GLOMO, oferujących rozwiązania wspierające zakłady sportowe.

Szwedzka firma GLOMO jest lokalnym liderem konsultingu IT, oferującym innowacyjne usługi w zakresie digital transformation. Dla swoich klientów realizuje projekty, które łączą najnowsze technologie, kreatywność i wiedzę biznesową. Żeby dostarczyć najlepsze rozwiązania, firma zdecydowała się na współpracę z JCommerce w outsourcingowym modelu team extension. Programiści JCommerce dołączyli do zespołów projektowych, które obsługują klientów oferujących rozwiązania IT, wspierające zakłady sportowe.

Pierwszy z projektów miał na celu stworzenie aplikacji na urządzenia mobilne (Android i iOS) wraz z bibliotekami (stworzonymi w technologii JavaScript). System zbiera dane z portali oferujących zakłady sportowe i zestawia je w dogodnej dla użytkownika formie, dzięki czemu możliwy jest wybór najbardziej interesującej oferty i zarządzanie zakładami na wielu portalach z poziomu jednej aplikacji.

W kolejnym projekcie zespół tworzy dostosowane do potrzeb klientów docelowych widgety promocyjne przeznaczone do osadzenia na stronie internetowej. Zadaniem widgetów jest lepsza ekspozycja wybranych ofert zakładów sportowych. Tworzone aplikacje rozwijane są od zera z użyciem API jednej z firm bukmacherskich, następnie udostępniane są na portalach internetowych, które oferują zakłady sportowe. W projekcie używane są technologie React.js oraz API.

Firma Glomo realizuje swoje projekty za pomocą metodologii Scrum, dzięki czemu możliwe jest efektywne zarządzanie rozproszonymi zespołami, a współpraca outsourcingowa przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

Firma GLOMO ze Sztokholmu oferuje usługi z zakresu dostarczania strategii cyfrowych oraz tworzenia oprogramowania, w tym usługi UX/UI i zarządzania cyklem życia produktu.

Powiązane aktualności

Marka Polskiej Gospodarki w JCommerce
Firma JCommerce dołączyła do zorganizowanego przez Ministerstwo Gospodarki ogólnopolskiego programu Marka Polskiej Gospodarki.

Skontaktuj się z nami